les nostres activitats

Graella d'extraescolars

Infantil (P3, P4 i P5)

Entreteniment
Esports
Artistiques
Estudi
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
07:15 a 09:00
Ludoteca matí
Ludoteca matí
Ludoteca matí
Ludoteca matí
Ludoteca matí
12:30 a 13:00
Acollida
Acollida
Acollida
Acollida
Acollida
12:30 a 13:30
Teatre (P4)
Anglès (P5)
Esport Joc P3
Ludoteca (P3 - 2n)
Esport Joc P4
Esport Joc (P5)
Ludoteca (P3 - 2n)
Anglès (P3)
Anglès (P4)
Anglès (P5)
Ludoteca (P3 - 2n)
Teatre (P3)
Esport Joc P4
Esport Joc (P5)
Ludoteca (P3 - 2n)
Anglès (P3)
Anglès (P4)
Teatre (P5)
Ludoteca (P3 - 2n)
16:30 a 17:00
Acollida
Acollida
Acollida
Acollida
Acollida
16:30 a 17:30
Artistes (P5 )
Artistes (1r - 2n)
Esport Joc P3
Esport Joc P4
Esport Joc (P5)
Ludoteca tarda petits
Dansa P3
Dansa P4
Dansa P5
Ludoteca tarda petits
Artistes (P3 - P4)
Ludoteca tarda petits
Esport Joc P3
Esport Joc P4
Esport Joc (P5)
Piscina (P4-P5)
Ludoteca tarda petits
Graella d'extraescolars
Pots descarregar des d'aqui els fulls d'inscripció a les activitats

Primaria (1er - 6è)

Entreteniment
Esports
Artistiques
Estudi
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
07:15 a 09:00
Ludoteca matí
Ludoteca matí
Ludoteca matí
Ludoteca matí
Ludoteca matí
12:30 a 13:00
Acollida
Acollida
Acollida
Acollida
Acollida
12:30 a 13:30
Anglès (1r)
Anglès (5è)
Anglès (6è)
Poliesportiu 1r
Poliesportiu 2n
Respirem (3r - 4rt)
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
Anglès (2n)
Anglès (3r)
Anglès (4rt)
Teatre 1r
Poliesportiu 3r
Poliesportiu 4rt
Ping - pong (5è - 6è)
Patinatge (5è - 6è)
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
Teatre 2n
Poliesportiu 3r
Poliesportiu 4rt
Poliesportiu 5é
poliesportiu 6è
Respirem (1r - 2n)
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
Anglès (1r)
Anglès (2n)
Anglès (5è)
Anglès (6è)
Poliesportiu 1r
Poliesportiu 2n
Ping - pong (3r - 4r)
Patinatge (3r - 4rt)
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
Anglès (3r)
Anglès (4rt)
Ping pong (1r- 2n)
Patinatge (1r - 2n)
Respirem (5è - 6è)
Poliesportiu 5é
poliesportiu 6è
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
16:30 a 17:00
Acollida
Acollida
Acollida
Acollida
Acollida
16:30 a 17:30
Artistes (1r - 2n)
Piscina (3r - 6è)
Poliesportiu 3r
Poliesportiu 4rt
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
Teatre 3r
Teatre 4rt
Robòtica ( 1r) 1,5h
Robòtica ( 2n) 1,5h
Dibuix creatiu (5è)
Dibuix creatiu (6è)
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
Robòtica (3r ) 1,5h
Robòtica (4rt ) 1,5h
Poliesportiu 1r
Poliesportiu 2n
Teatre 5è
Teatre (6è )
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
Piscina 1r / 2 n
Robòtica (5è) 1,5h
Robòtica (6è) 1,5h
Dansa 1r
Dansa 2n
Poliesportiu 3r
Poliesportiu 4rt
Poliesportiu 5é
poliesportiu 6è
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
Dansa 5è
Dansa 6è
Poliesportiu 1r
Poliesportiu 2n
Dibuix creatiu (3r)
Dibuix creatiu (4rt)
Ludoteca/Jocs de taula / Escacs (1r - 6è)
Pots descarregar des d'aqui els fulls d'inscripció a les activitats